fbpx
+48 58 322 09 07

FAQ  |  Kontakt  |  Realizacje

Porozmawiajmy o biznesie

Kontakt

Nasz zespół jest tutaj, aby pomóc, doradzić i przekształcić Twoje wizje w rzeczywistość. Skorzystaj z łatwego w obsłudze formularza kontaktowego, aby opowiedzieć nam więcej o swoim projekcie lub zapytać o dowolne aspekty naszej oferty. Nie zwlekaj, nawiąż kontakt z Boxtainer już dzisiaj i zacznijmy wspólnie tworzyć przyszłość.

Współpraca

Bezpłatna wycena

Spotkanie

Biuro Obsługi

Biuro Obsługi
Paweł Omernik Dyrektor Sprzedaży
Adriana Rutkowska
Magdalena Cejrowska-Ryfa

Domachowo 19
83-041 Mierzeszyn

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 16:00
Sobota – Niedziela: nieczynne

Menu

Hale, Korty, Boiska

Tenistal to 20 lat doświadczenia produkucji hal ze stali lub drewna. Oferujemy hale sportowe, przemysłowe i magazynowe, które cechują się wysoką jakością, nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą  produkcję, transport, montaż i serwisowanie. Dzięki nowoczesnym technologiom i ekologicznym materiałom, nasze produkty są trwałe i przyjazne środowisku.

Domy prefabrykowane

Specjalizujemy się w budowie modułowych domów w wersjach letniskowych i całorocznych. Oferujemy trwałość, szybki montaż i nowoczesny design. Nasze domy typu loftowego wyróżniają się dużymi przeszkleniami i industrialnym stylem. W gamie produktów oferujemy obiekty od 19 do ponad 100mkw. Zapewniamy kompleksową obsługę od produkcji, po wykończenie wnętrz, co daje Klientom bezstresowy proces budowy domu i wygodę użytkowania. LoftoweDomy.pl – budujemy dobre wspomnienia.