fbpx
+48 58 322 09 07

FAQ  |  Kontakt  |  Realizacje

Kim jesteśmy

O firmie

Od niewielkich, pojedynczych kontenerów typu stróżówka do wielkich konstrukcji hoteli kontenerowych w Norwegii – nasze doświadczenie, pasja i dążenie do satysfakcji obejmuje całą skalę projektów.
rye jessen 785346 unsplash 2
Nasza misja

Rewolucjonizujemy przestrzenie pracy i życia, oferując konstrukcje modułowe przekraczające oczekiwania klientów.

W Boxtainer pragniemy zmieniać świat, tworząc innowacyjne przestrzenie, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale je przewyższają. Nasza misja to dostarczanie rozwiązań modułowych, które definiują przyszłość budownictwa – zrównoważone, funkcjonalne, estetycznie doskonałe. Niezależnie od projektu, nasz zespół specjalistów jest gotów wspierać Twoją wizję, wykorzystując najlepsze praktyki i najnowsze technologie. Nie czekaj, odkryj Boxtainer i zacznij budować z nami już dzisiaj!
boxtainer hotele modulowe budownictwo modulowe hotel z kontenerow hotel kontenerowy 20
Doświadczenie

Rozwijamy się, aby zadbać o Wasz rozwój

victor 2PJMDIgK9EA unsplash

Jesteśmy w stanie pochwalić się certyfikatem CE, a nasze działania na rynkach krajowym i zagranicznych zdobyły uznanie polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, co zaowocowało przyznaniem dotacji na ekspansję zagraniczną w ramach programu Go2Brand.

Produkty marki Boxtainer spełniają najwyższe wymogi Klientów, jeśli chodzi o jakość, termin dostawy czy dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta. Szczycimy się właśnie tym, że wraz z naszymi partnerami biznesowymi, szukamy rozwiązań szytych na miarę, odpowiadających dokładnie na zapotrzebowanie Klienta. Na czas. W budżecie. Zgodnie z Twoimi potrzebami.

Boxtainer tworzą doświadczeni profesjonaliści, dla których dialog z Klientem jest fundamentem relacji biznesowych. Naszą kreatywność, zaangażowanie i indywidualne traktowanie każdego projektu zostawiamy do Państwa dyspozycji.

Nasze wartości

Fundamentem naszej firmy są innowacyjność, zrównoważony rozwój, klientocentryzm, jakość i zaufanie, budujące lepszą przyszłość.

W Boxtainer wierzymy, że kluczem do sukcesu jest partnerstwo oparte na wspólnych wartościach:

  • innowacyjność,
  • zrównoważony rozwój
  • i doskonałość w każdym detalu.

 

Nasze podejście, skupione na kliencie, w połączeniu z elastycznością i doświadczeniem w różnych dziedzinach, pozwala nam tworzyć przestrzenie, które żyją razem z Tobą.

Dołącz do społeczności Boxtainer i razem z nami kształtuj przyszłość przestrzeni roboczych i mieszkalnych. Wypełnij formularz kontaktowy i zacznijmy współpracę, która przekształci Twoje otoczenie!

vardan papikyan GFxyhSxsnek unsplash
Współpraca

Bezpłatna wycena

Spotkanie

Biuro Obsługi

Menu

Hale, Korty, Boiska

Tenistal to 20 lat doświadczenia produkucji hal ze stali lub drewna. Oferujemy hale sportowe, przemysłowe i magazynowe, które cechują się wysoką jakością, nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą  produkcję, transport, montaż i serwisowanie. Dzięki nowoczesnym technologiom i ekologicznym materiałom, nasze produkty są trwałe i przyjazne środowisku.

Domy prefabrykowane

Specjalizujemy się w budowie modułowych domów w wersjach letniskowych i całorocznych. Oferujemy trwałość, szybki montaż i nowoczesny design. Nasze domy typu loftowego wyróżniają się dużymi przeszkleniami i industrialnym stylem. W gamie produktów oferujemy obiekty od 19 do ponad 100mkw. Zapewniamy kompleksową obsługę od produkcji, po wykończenie wnętrz, co daje Klientom bezstresowy proces budowy domu i wygodę użytkowania. LoftoweDomy.pl – budujemy dobre wspomnienia.